Bezpieczny Kredyt 2%

Program Bezpieczny Kredyt 2%?Bezpieczny kredyt to rządowy program, który zakłada wsparcie w zakupie pierwszego mieszkania. Opiera się on na cyklu dopłat do rat kredytu przez okres 10 lat. Dopłata do rat kredytu będzie różnicą między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących, a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2%. Po 10 latach kredyt spłacany będzie w formie stałej raty kapitałowo-odsetkowej. Maksymalna wysokość kredytu, którą może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł.

Jeżeli planujesz kupić mieszkanie, ale obawiasz się, że obecna rata kredytu będzie zbyt wysoka i nie dasz rady jej spłacać, ten program może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ważne tylko, aby się do tego właściwie przygotować.

Już dziś wybierz mieszkanie lub dom z naszej oferty i zarezerwuj z GWARANCJĄ CENY. Pomożemy Ci się przygotować i przeprowadzimy bezpłatnie przez cały proces ubiegania się o kredyt. Niczym nie ryzykujesz – jeśli ubiegając się o finansowanie otrzymasz decyzję negatywną, zwrócimy Ci wpłaconą kaucję rezerwacyjną, możesz jedynie zyskać dzięki zagwarantowanej cenie mieszkania w dobie wysokiej inflacji.

Musisz jedynie chcieć i spełnić kilka warunków opisanych poniżej, my zajmiemy się resztą.

Warunki, które należy spełnić aby skorzystać z programu

 

  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie posiadacie i nie posiadaliście prawa własności lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego oraz nie przysługuje Wam i nie przysługiwało spółdzielcze prawo dotyczące lokalu mieszkalnego chyba że prawo to dotyczy łącznie nie więcej niż 1/2 udziału w jednym lokalu albo domu, zostało odziedziczone i nie zamieszkujecie pod tym adresem,
  • Nie ukończyłeś 45 lat, z tym że w przypadku, gdy kredyt zaciągają wspólnie małżonkowie lub rodzice co najmniej jednego wspólnego dziecka, wystarczy, że 45 lat nie ukończyło jedno z Was
  • Ty oraz osoby wchodzące w skład Twojego gospodarstwa domowego nie jesteście stronami umowy innego kredytu udzielonego w celu nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego lub spółdzielczego prawa dotyczącego lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.
  • Zdolność kredytowa - sprawdzeniem jej bezpłatnie zajmą się nasi doradcy kredytowi

Jak przebiega cała procedura?

Jaka rata kredytu?

 

Więcej szczegółów związanych z programem "Bezpieczny Kredyt 2%" dostępnych jest pod adresem 

www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/bezpieczny-kredyt

kontakt

Kontakt

Napisz

info@prm.pl

Biuro sprzedaży

84-200 Wejherowo
ul. Śmiechowska 2c/L24