invest

Nowe osiedla

Jesteśmy doświadczonym deweloperem z Wejherowa, działającym przede wszystkim regionalnie. Realizujemy nowe inwestycje także w Rumi oraz Redzie. Jeżeli szukasz mieszkania lub planujesz przeprowadzkę do nowego domu wraz z całą rodziną, w naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz.


Wybierając tereny pod inwestycje, kierujemy się przede wszystkim dogodną lokalizacją, dlatego też domy na sprzedaż w Kąpinie i Gowinie znajdują się niecałe 6 km od centrum Wejherowa.

 

Atrakcyjny wygląd nowych osiedli – Rumia, Wejherowo, Reda

Chcemy, aby w naszych inwestycjach mieszkańcy czuli się dobrze. Optymalnie zaprojektowane osiedla są utrzymane w stonowanej i harmonijnej kolorystyce, a otoczenie oferuje mnóstwo zieleni i miejsc do spacerów na świeżym powietrzu. Na mieszkańców czekają ogródki, miejsca postojowe, funkcjonalne garaże i inne udogodnienia. Wszystkie mieszkania można swobodnie aranżować. Urządź je w stylu minimalistycznym, skandynawskim lub klasycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w biurze sprzedaży w Wejherowie. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

header find

Znajdź inwestycje
w Twojej okolicy

Rumia

MODESTA

Reda

Lipova Park III Etap

Kąpino

Osiedle SASANKA 8