Gowino

Osiedle Brzozowe III Etap

Opis
inwestycji

Osiedle Brzozowe III Etap w Gowinie to zespół 9 budynków dwulokalowych wybudowanych według projektu SASANKA L.

Skontaktuj się z nami i umów na obejrzenie modelowej, w pełni urządzonej Sasanki L

Dom dostępny SASANKA®

Trudno zrezygnować z bliskości miasta i niedalekich dojazdów, nawet, gdy marzy nam się dom schowany na uboczu, świeże powietrze, a wokół cisza i spokój… Dzięki SASANKOM to wielkie marzenie może zamienić się w rzeczywistość dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Lokalizacje osiedli SASANEK są najlepszym wyborem łączącym dobrą lokalizację oraz korzystną cenę. Dzięki SASANKOM nie musisz rezygnować ze świetnej lokalizacji na rzecz świeżego powietrza, bliskości natury i spokojnego otoczenia. Brzmi nieźle? To tylko pierwsza z wielu zalet, które koniecznie powinnaś poznać!

KOMFORTOWE WNĘTRZE

Świetnie zaprojektowane przestrzenie to największy atut SASANKI. Wygodne, przestronne pokoje można umeblować tak, aby każdy domownik czuł się w nich doskonale. Z łatwością znajdziesz miejsce zarówno na ubrania, książki, zabawki, czy wiele innych rzeczy, które są niezbędne dla każdej rodziny.

Ustawna kuchnia z oryginalnym oknem znajduje się na parterze, w sąsiedztwie schowka pod schodami, który może pełnić funkcję spiżarni. W części dziennej SASANKI znajduje się przestronny salon z dużym oknem przez które można wyjść na taras. SASANKA przygotowana jest do montażu kominka, posiada komin dymowy oraz kanał doprowadzający powietrze do spalania z zewnątrz budynku. Wygodna łazienka to obowiązkowy element dobrego domu. Dlatego na piętrze SASANKI znajdziesz łazienkę z zaskakująco dużą przestrzenią. Z łatwością zmieścisz tam wannę, prysznic, umywalkę, a także pralkę. Jeśli wolisz aby pralka stała w części gospodarczej, to możesz ją zamontować na parterze w pomieszczeniu technicznym. Możesz tam także urządzić łazienkę dla gości, ponieważ miejsca jest tam naprawdę dużo!

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Decydując się na dom wybierasz komfort i bezpieczeństwo oraz wiele innych atutów których nie spotkamy w blokach. Ale czy musisz martwić się, że decydując się na kupno domu, koszty jego utrzymania przerosną możliwości budżetu Twojej rodziny?

A co, gdyby ten problem zniknął? Czy to możliwe, że nie trzeba bardzo dużo zarabiać, aby móc zamieszkać w domu jednorodzinnym? W SASANKACH miesięczne rachunki będą niższe niż w mieszkaniu o podobnym metrażu! Przede wszystkim nie musisz ponosić kosztów utrzymania budynku w ramach wspólnoty, sprzątania części wspólnych i wszystkich innych opłat, które podzielone są na mieszkańców. Mogą one stanowić znaczną część Twoich rachunków!

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI

Wyobraź sobie jak wspaniale byłoby, gdyby Twoje dzieci oderwały się od tabletu czy komputera i spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu, bawiąc się na działce tuż przy domu. Oczywiście Ty także mogłabyś także dołączyć do ogrodowej zabawy w berka! Takie chwile są najważniejsze w życiu każdego dziecka. Przecież wszyscy chcemy, aby nasze pociechy wiedziały, że kochamy je najmocniej na świecie!

Dom z ogrodem nie tylko wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury – bez smogu i hałasu miasta. Prywatna przestrzeń, którą otoczona jest SASANKA sprawia, że spędzanie czasu w ogródku jest całkowicie bezpieczne. Nawet małe dzieci mogą bawić się na zewnątrz ze swoimi kolegami i korzystać z wielu aktywności na świeżym powietrzu – jednocześnie przez cały czas pozostając w zasięgu wzroku rodziców przebywających w salonie czy kuchni.

Lokalizacja inwestycji

 • Malowniczo położona miejscowość
 • Tylko 8 minut drogi samochodem do centrum Wejherowa
 • Bliskość lasu i jeziora
 • Cisza i spokój

W okolicy znajdują się

Szkoła

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Penconka w Gowinie

Zakupy

  • Sklepy spożywcze
  • Skład materiałów budowlanych
  • Kwiaciarnia

Rekreacja

  • Las
  • Jezioro
  • Ścieżki rowerowe

Jeśli szukasz dla siebie i rodziny Waszego miejsca na świecie – idealnie trafiłaś!

Sasanki powstają w różnych miejscach w Polsce, ponieważ każdy zasługuje na swoje miejsce w tych fantastycznych lokalizacjach i świetnie zaprojektowanych przestrzeniach.

kontakt

Kontakt

Napisz

info@prm.pl

Biuro sprzedaży

84-200 Wejherowo
ul. Śmiechowska 2c/L24