Reda

Lipova Park III Etap

Wszystkie mieszkania sprzedane

Status Lokal Metraż Piętro Pokoje Cena [zł] Opcje

Ostatni etap osiedla

To już ostatnia odsłona inwestycji Lipova Park w Redzie. W ofercie ostatnich 8 budynków jest zwieńczeniem osiedla. Wybierz swoje mieszkanie i zamieszkaj wśród ciszy i spokoju

Lipova Park to zespół nowoczesnych trzykondygnacyjnych budynków o kameralnym charakterze. Inwestycja zlokalizowana jest przy Alei Lipowej w Redzie – w zacisznej i spokojnej okolicy gwarantującej doskonałe warunki do życia. Tutaj można oddychać rześkim powietrzem, wypoczywać, wychowywać dzieci i cieszyć się życiem.

Lipova Park to nie tylko budynki – to rodzinne chwile, wzruszenia, pierwsze dziecięce kroki, sobotnie grille ze znajomymi, niedzielne obiady i zapach świątecznego ciasta.

Tutaj po prostu jesteś w domu.

TYLKO 9 MIESZKAŃ W BUDYNKU

Projektując nowoczesne apartamenty w Redzie, pamiętamy, że wymarzony dom to nie tylko cztery ściany, ale przede wszystkim życie, które tętni pomiędzy nimi. Tworząc funkcjonalne i modne mieszkania na sprzedaż w Redzie, koncentrujemy się na kameralnym charakterze inwestycji. Zaciszna i przytulna okolica to nie tylko idealne warunki do życia, ale także świetne tło do spotkań sąsiedzkich, wspólnych grillów w gronie przyjaciół, a także beztroskich zabaw dla dzieci. Właśnie taki obraz mieliśmy w głowie, gdy zastanawialiśmy się, jak zaprojektować Lipova Park – nowoczesny zespół mieszkań na sprzedaż w Redzie, zlokalizowany przy Alei Lipowej.

Apartamenty w Redzie mieszczą się w budynkach, które składają się tylko z 9 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Lokale są przytulne, ekonomiczne i oszczędne. Wszystkie mieszkania mają ergonomiczny układ pomieszczeń, który da się indywidualnie modyfikować, tworząc spersonalizowaną przestrzeń, o której marzysz. Co jeszcze wyróżnia nasze mieszkania na sprzedaż w Redzie? Energooszczędne budynki wyróżniają się praktycznymi nasadzeniami. Na mieszkańców czekają także duże balkony oraz ogródki. Kolejnym atutem sprzedawanych apartamentów w Redzie jest łatwy dojazd – weekend w Trójmieście nie będzie problemem.

Własny ogródek, balkon a może także strych...?

Mieszkania na sprzedaż z własnym ogródkiem

W Lipova Park możesz mieć parterowe mieszkanie z własnym ogródkiem. Jeśli natomiast zdecydujesz się na mieszkanie na I lub II piętrze, otrzymasz do dyspozycji duży balkon, z którego rozpościera się urokliwy widok na najbliższą okolicę. Wybór mieszkania na II piętrze (o ponadstandardowej wysokości niemal 3 m) da Ci też większe pole do popisu – takie mieszkanie możesz urządzić z wysoką zabudową i zyskać jeszcze więcej funkcjonalnej przestrzeni

Budynki osiedla Lipova Park zostały zaprojektowane w taki sposób, by stwarzać komfortowe warunki mieszkaniowe. W każdym budynku znajdują się komórki lokatorskie natomiast właściciele mieszkań na II piętrze będą mieli do dyspozycji strych stanowiący dodatkową przestrzeń do wykorzystania.

Jakość i przestrzeń

Lipova Park to coś więcej niż budynki i mieszkania – to prawdziwa przyjemność z czasu spędzonego z najbliższymi. Staranność wykonania i dbałość o detale sprawiają, że wszystko jest tutaj dopasowane do Twoich potrzeb. To miejsce zrobi wrażenie nie tylko na Tobie, ale też na Twoich gościach.

Urok osiedla Lipova Park leży w jego prostocie – przejrzystości, przestrzeni, stonowanej kolorystyce i jakości. Tworzymy to osiedle tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać – zacisznie, rodzinnie, a przy tym nowocześnie i z klasą. W ciepłe dni można się tutaj cieszyć aktywnością na świeżym powietrzu – spacerami oraz zabawą na placu zabaw lub po prostu słońcem na leżaku we własnym ogródku. Lipova Park to miejsce dla rodzin, które cenią sobie kameralne otoczenie, dogodny dojazd i radość z bycia razem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla Lipova Park zapewnia spokój, a jednocześnie łatwą komunikację. Pełna infrastruktura i bliskość do centrum miasta to niewątpliwe zalety tego miejsca. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola a także ośrodek zdrowia, miejski ośrodek sportu i rekreacji, największy aquapark w północnej Polsce.

W okolicy znajdują się

Komunikacja

  • Stacja PKP Reda Rekowo - 950m
  • SKM Reda - 4 km
  • Przystanek autobusowy - 800m
  • Plaża we Władysławowie - 25 km

Edukacja

  • Przedszkole - 1,5 km
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie - 1,7 km
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Rekowie - 1,4km

Zakupy

  • Nowy duży supermarket - 900m
  • Centrum handlowe - 5 km
  • Osiedlowy sklepik - 1 km

Rekreacja

  • Aquapark Reda - 4,5 km
  • Las - 600m
  • Plaża w Pucku - 13 km

Opieka medyczna

  • Przychodnia - 3 km
  • Apteka - 3,2 km
  • Gabinet dentystyczny - 1,5 km
  • Szpital - 10 km

Odpoczynek blisko miasta

kontakt

Kontakt

Napisz

info@prm.pl

Biuro sprzedaży

84-200 Wejherowo
ul. Śmiechowska 2c/L24